Centrum je od 3.1.2013 přemístěno do nových krásných prostor
v Jiráskově ulici č.p. 21 v Pardubicích

Muzikoterapeutická relaxace v centru Laya v Pardubicích s Alda Manem

28. května 2013 v 0:15 |  Pozvánky na akce
MUZIKOTERAPEUTICKÁ RELAXACE
17. 6. 2013 od 18 h
Laya Centrum, Pardubice, Jiráskova 21, vstupné 180,- Kč

Dovolujeme si Vás pozvat na hluboký, relaxační a napětí uvolňující ponor do světa pozitivních vibrací. Muzikoterapeutická relaxace s využitím autentických nástrojů s přírodním laděním z celého světa je spočinutím pro Vaši duši i tělo. Zbavuje napětí, harmonizuje a vede k obnově životní energie. Akce proběhne v klidném prostředí Laya centra v Pardubicích. Po skončení relaxace bude následovat aktivní část. Budete mít možnost zúčastnit se skupinového bubnování na bubny Djembe a společně si zazpívat. Bubnovací kruh je dobrým uzemněním energie.
Pro Vaše pohodlí si přineste karimatku, spacák či deku na ležení. Doporučujeme volné oblečení. Akce je v souladu s energií Matky Země.
Provázející: ALDA MAN, muzikant, praktikující Holistickou muzikoterapii, hráč na etnické nástroje, pomáhající, pokojný bojovník, cestovatel…
DIDGERIDOO, ŠAMANSKÝ BUBEN, DJEMBE, TIBETSKÉ MÍSY, ALIKVÓTNÍ ZPĚV a další... (program trvá zhruba 2 h)


Těšíme se na Vás !!!
ALDA MAN & Centrum Harmonie
http://alda-man.web-stranky.cz; laya-centrum.blog.cz/

O MUZIKOTERAPII:
Metoda Celostní (Holistické) muzikoterapie je jedinečnou a funkční metodou, která vznikla v ČR. Jejím zakladatelem a tvůrcem je pedagog PaeDr. Lubomír Holzer. Metoda využívá energetickou práci s etnickými nástroji s přírodním laděním z celého světa. Při muzikoterapeutické relaxaci, která je vhodná pro všechny typy klientů i veřejnost, dochází působením vibrací těchto nástrojů k harmonizaci energetických center v těle, odstranění fyzického a psychického napětí a obnově životní energie. Při relaxaci dochází k hlubokému uvolnění těla i mysli. Dochází k sladění energie účastníků s energií Země.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama