Centrum je od 3.1.2013 přemístěno do nových krásných prostor
v Jiráskově ulici č.p. 21 v Pardubicích

Reiki meditace již dnes, v úterý 19.6.

19. června 2012 v 0:05 | Lenka Hajníková |  Pozvánky na akce
Lidičky srdečně vás všechny zvu na:
úterní REIKI MEDITACI 19. 6. v 18 hod., kde si nejen můžete dopřát celkovou "očistu a energetickou lázeň" pomocí reiki energie, ale také se zeptat na vše, co potřebujete vědět, abyste se mohli rozhodnout, zda nadcházející seminář je právě pro vás.
Večer zakončíme Osho meditací :-)

Sobotní KURZ REIKI 23. -24. 6. v 9.30 hod.
zasvěcení do léčebné energie reiki pro všechny, kteří si chtějí zpříjemnit nejen léto a dovolenou, ale celý svůj další život :-). Seminář vám dává možnost doplňovat energii a ozdravovat sebe i své blízké. Na semináři dostanete skripta a další potřebné informace a bude vám umožněna práce s energií reiki.

S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, dobrou náladu a něco dobrého k snědku pro sebe i pro ostatní na náš švédský stůl, z kterého se občerstvujeme po celý den:-).
Další info v letáčku nebo na našich stránkách.

Bude fajn, pokud se rozhodnete přijít, poslat předem sms, ale tentokrát nebude vadit přijít i na momentální popud, tzn. bez ohlášení. .-)

A taky nezapomeňte na KONSTELAČNÍ VEČER 21. 6. v 17.30 hod. pro všechny, kteří si potřebují něco ve svém životě pořešit a tím ulevit a usnadnit život sobě a svým blízkým :-).

Moc se na vás těším:-)! L
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama