Centrum je od 3.1.2013 přemístěno do nových krásných prostor
v Jiráskově ulici č.p. 21 v Pardubicích

Kurzík 18.3.2008

19. března 2008 v 0:11 | jj |  Výživa, kurzy hubnutí
Dnešek byl zcela odlišný od ostatních úterků. Tím, že paní Ivona dorazila dřív, mohly jsme využít její makrobiotické znalosti a probrat stravování z malinko jiného pohledu. Naznačily jsme si, jak by mohl probíhat kurz "vaření" v Brozanech. Lenku jsme kineziologicky využily pro otestování problému Warfarinu a zeleniny, snad paní Jitka odešla domů s pocitem, že vykřičníky u zákazu zeleniny v čerstvé třicetikorunové zprávě od doktora nejsou až tak striktní. Ve výpisu zeleniny byl dostatek druhů, které paní Jitce v nejbližší době nebudou vadit.

Úbytek kil si tak nějak klidně plyne, v průměru na skupinu je pryč 3,1 kg. Nějak jsme se všechny shodly, že i váhy mají své dny... ta "naše" digitální si dnes vážila tak asi o dvě kila jinak než včera :)
Střípky - paní Jitka stále nesnídá buřty, paní Šárka absolvovala další den bez jídla, Vlastička se pustila do fazolové sekané - a protože doma si dostatečně nepovažují takových skvostů, pošmákly si kolegyně v práci :), vločkové karbanátky s mrkví u Lidunkových doma dostávají od nás za jedna :)
Ovšem největší překvapení byl naturální příspěvek - zapečené čínské zelí od Šárky a její maminky, to si ovšem zaslouží samostatný příspěvek :)
V druhé půlce jsme přivítaly dvě absolventky předchozích kurzů, které se mezi nás přišly podívat.
A spolu s nimi jsme si "dýchly". Ivonka popovídala co jí čas dovolil o józe a ukázala nám, jak by se dalo dýchat, kdyby se skutečně dýchalo :) Zkusily jsme si dýchat do břicha, do hrudníku, pod klíční kosti, do stran, dozadu..... chvílemi jsem měla pocit, že některé plicní sklípky si dýchly poprvé v životě :) Budou-li zájemci, je Ivonka tak laskavá, že se s námi ponoří do jógy od samého začátku (i když už vede několik různě pokročilých skupin). Moc rychle to dnes uteklo, nestihlo se zdaleka vše... a už jsme zamířily k divadlu zapálit svíčku pro Tibet...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama