Centrum je od 3.1.2013 přemístěno do nových krásných prostor
v Jiráskově ulici č.p. 21 v Pardubicích

Dnešní kurzík

4. března 2008 v 23:20 | jj |  Výživa, kurzy hubnutí
Byl hodně fajn, poměrně dost věcí bylo veselých :) Nejen Marty fazolová sekaná, ale i Lidunčina "čočkovka", teplá snídaně paní Zlaty ve večerních hodinách, Vlastin obří hrnec plný luštěnin a zrní :) Takže už jste si všechny zkusily, jak hodně co nabobtná po namočení?

Úkoly byly splněny.... gratuluju Martě a Šárce k bezproblémovým půstíkům a všem ostatním k zeleninovým dnům. Paní Zlata se určitě časem taky přidá. A jak úžasná je "klobásková" paní Jitka, která už měsíc neměla ani buřtík!
Kila jdou dolů, učebnicově to dnes mohlo být mínus 2,5 kg, my jako skupina jsme v průměru mínus 2,4 kg (od 0 do 4,7) to je moc pěkné :) Ještě pěknější je, že ani ta nula není nulou, protože paní Vlastička se vrhla na intenzivní tréning a posilování a místo kil jdou dolů míry přes pas a boky.
Tak do příště nezapomeňte... pokračovat v půstech a odlehčovacích dnech, koupit si polníček a rukolu v Bille, něco uvařit z ovsa, mají se vrátit mrazíky - tak stále zázvor a jiné zahřívací koření..... a Šárka recept od maminky na to zapečené čínské zelí :)
A nezapomeňte, že se v Bonté musí místa na dubnové sushi objednávat předem :)
Nashledanou příště - 18.3. - s ukázkou jógy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama