Centrum je od 3.1.2013 přemístěno do nových krásných prostor
v Jiráskově ulici č.p. 21 v Pardubicích

Co chystáme na březen 2008

29. února 2008 v 0:08 | jj |  KALENDÁŘ AKCÍ
V měsíci březnu budou probíhat nejen pravidelné akce, ale chystáme i několik novinek. Všechny akce se budou konat v Centru Laya (v objektu Husova sboru ve 2. poschodí).

Každou středu probíhají Osho meditace, od 18:15 do 19:30. S sebou karimatku, deku a sportovní oblečení. Jde o meditace pohybové :) Více informací v rubrice Osho meditace.
V sobotu 8.3. se na vás bude těšit Lenka s celodenními konstelacemi, takový malý dárek k MDŽ :) Partnerské vztahy :)
Ve čtvrtek 20.3. budou další rodinné konstelace, 17:30 - 21:00.
Pokračuje zimní kurz snižování nadváhy, další dvě lekce v úterý 4.3 a18.3., 18:00-19:30, absolventi předchozích kurzů mohou přijít na malé motivační "opáčko" :) Více informací v rubrice Kurzy hubnutí.
NOVINKY
V neděli 9.3. od 9 hodin vzácný host Ing. Láslo Vinci a jeho OPRAVNA PÁTEŘÍ, více informací ve stejnojmenné rubrice.
Na úterý 18.3. přijala pozvání na 6. lekci ´zimního kurzu hubnutí´ naše kamarádka, zkušená jogínka a makrobiotička Ivona Chaloupková. Naučí nás dýchat, ukáže nám, že jóga je přístupná pro všechny. V případě zájmu by speciálně pro nás otevřela mimořádný začátečnický rychlokurz jógy (od dubna do června). Tato ukázka jógy není jen pro účastnice kurzu hubnutí, budou vítáni všichni další zájemci. S děvčaty na kurzu se povážímepoměříme honemhonem a a od půl sedmé nebo od sedmi začne "demoverze" jógy. Přesný začátek ještě upřesníme.
CO CHYSTAJÍ JINDE
Na čtvrtek 13.3. je z Hradce do Pardubic do ČEZ Arény přesunut Lord of The Dance. Pokud neznáte, chtějte poznat :) Máme v Pardubicích prý víc míst, než bylo původně prodáno v Hradci lístků, takže je tu šance :) Ukázky jsou např. zde: http://pikant.atlas.cz/lord-of-the-dance/videogalerie/
A CO BUDE V DUBNU?
Mimo jiné nám Ivona Chaloupková přislíbila jednodenní víkendový kurzík makrobiotického vaření v praxi, s trochou teorie, to bude určitě skvělé. Už teď tušíme, že bude dost zájemců, pravděpodobně budeme Ivonu prosit o zopakování akce :)
Víkendová Opravna páteří se bude konat i další měsíc, bude-li zájem.
Budou pokračovat rodinné konstelace, OSHO meditace, bude končit zimní kurz hubnutí a bude pokračovat kurz jarní. Průběžně vás budeme informovat.
Na všechny a na všechno se těší Lenka a Jája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Maria Joza Jan Maria Joza | E-mail | 2. března 2008 v 21:56 | Reagovat

Blahopřeji, udělejte si nejméně tři "pašáky". Odvádíte dobrou práci!

S Láskou Jan Maria Joza

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama